صفحه اصلی
اخبار
شورای اسلامی شهر پرند
معرفی شورا
ارتباط با شورا
۱ دی تجلیل مدیریت شهری پرند از دست اندرکاران ناوگان حمل و نقل عمومی

به مناسبت گرامیداشت هفته حمل و نقل، شهردار پرند و اعضای شورای اسلامی شهر از پرسنل و رانندگان نمونه ناوگان حمل و نقل پرند تجلیل نمودند.

تجلیل مدیریت شهری پرند از دست اندرکاران ناوگان حمل و نقل عمومی

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ شهردار پرند، رئیس و اعضای شورای اسلامی در این نشست، از زحمات مجموعه ی دست اندرکاران ناوگان حمل و نقل شهر پرند قدردانی نموده و در خصوص راهکار های کاهش مشکلات رانندگان و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان گرامی گفتگو به عمل آمد.

اله یاری در این جلسه با تاکید بر لزوم توسعه و ارتقای سطح کیفی خدمات دهی ناوگان حمل و نقل، بیان داشت: حمل و نقل عمومی پرند با مشکلات زیادی مواجه است که رفع آنها از اولویت های مهم شهرداری به شمار می رود و مطمئنا با همکاری و رویکرد مثبت شورای اسلامی، اقدامات خوبی در این زمینه صورت خواهد گرفت.

آقای کسمرادی رییس شورای اسلامی شهر پرند نیز طی سخنانی هفته حمل و نقل را به کلیه فعالان این حوزه در شهر پرند تبریک گفت و بیان داشت: تمام تلاش مجموعه ی مدیریت شهری، ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان گرامی در حوزه حمل و نقل عمومی و رفع دغدغه های رانندگان عزیز است و ما با اشراف کامل به مشکلات موجود، در صدد رفع و کاهش این مشکلات هستیم.

در ادامه این جلسه، چند تن از رانندگان ناوگان حمل و نقل پرند، درخواست ها و مشکلات خود را با شهردار و اعضای شورا مطرح کردند.

شهردار پرند نیز در ادامه این نشست، اظهار داشت: طی چند روز آینده خط اتوبوس از ایستگاه ریل باس به مقصد بلوار شهید سلیمانی در فاز 6 به طور آزمایشی راه اندازی می شود و در صورت استقبال شهروندان گرامی، این خط توسعه خواهد یافت.

سکاندار مدیریت شهری پرند همچنین از در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای کمک به رانندگان خبر داد و گفت: مکاتباتی جدی با بانک ها جهت اعطای تسهیلات به رانندگان داشته ایم و به زودی برای تجهیز و تعمیر اتوبوس ها مبلغ قابل توجهی به صورت وام پرداخت می شود.

اله یاری تصریح کرد: در زمان های پرتردد جهت رفع مشکل تعلل شهروندان در پایانه ها، ضمن افزایش نظارت و بازرسی، برای رانندگان اتوبوس یارانه در نظر گرفته ایم.

پیگیری بیمه رانندگان و حذف عوارضی اتوبان تهران-ساوه برای خودروهای حمل و نقل از دیگر مباحثی بود که در نشست امروز مطرح گردید.

در پایان این جلسه با اهدای لوح و شاخه گل، از زحمات پرسنل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری و رانندگان نمونه تجلیل و قدردانی به عمل آمد.