صفحه اصلی
اخبار
شورای اسلامی شهر پرند
معرفی شورا
ارتباط با شورا
۲ دی بازدید شهردار پرند از نحوه خدمات رسانی در سطح شهر

دکتر اله یاری شهردار پرند به همراه کلیه معاونین و مدیران شهرداری، مطابق برنامه هفتگی از نحوه خدمات رسانی به شهروندان در سطح شهر و پروژه های در دست اجرای شهرداری، بازدید نمود.

بازدید شهردار پرند از نحوه خدمات رسانی در سطح شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ دکتر اله یاری ضمن بازدید از پروژه های در دست اجرا و وضعیت پارک ها و بوستان های سطح شهر، از پروژه مسکونی شیده در فاز 3 و مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی در فاز 6 بازدید و دستورات لازم را جهت پیگیری و اجرا به معاونین خود صادر نمود.

شهردار پرند در بازدید از پروژه مسکونی شیده در فاز 3 بیان داشت: طبق تفاهم نامه مابین شهرداری و شرکت عمران که به تایید اعضای محترم شورای اسلامی شهر رسیده است، مدیریت فاز 3 شهر پرند به زودی و پس از تایید نهایی فرمانداری، به شهرداری پرند واگذار می شود.

دکتر اله یاری افزود: فاز 3 شهر پرند با کمبود ها و مشکلات زیادی مواجه هست که یکی از مهمترین آنها وضعیت نامناسب پروژه شیده است و شهرداری پرند آمادگی کامل برای همکاری با شرکت عمران جهت رفع مشکلات این پروژه مسکونی را دارد.

دکتر اله یاری تصریح کرد: قطعا با رویکرد سازنده اعضای محترم شورای اسلامی شهر که به توسعه متوازن شهر تاکید ویژه دارند و همچنین حمایت های امام جمعه محترم و همکاری شرکت عمران، مشکلات این پروژه و سایر محله های فاز 3 طی یک برنامه زمانبندی مرتفع می شود و تحویل سایر فاز ها نیز در دستور کار قرار می گیرد.

گفتنی است در جریان این بازدید، هیات مدیره پروژه مسکونی شیده گزارشی از مشکلات و مسائل چندین ساله ی این پروژه را به شهردار پرند ارائه دادند و دکتر اله یاری نیز بر لزوم رسیدگی و خدمات رسانی مطلوب به ساکنان این پروژه تاکید کرد.

شهردار پرند همچنین به همراه معاونین و مدیران شهرداری از پارک های مناطق تحت مدیریت شهرداری و پروژه های در دست اجرا بازدید و دستورات لازم را جهت رفع نواقص موجود به معاونین صادر نمود.

مجموعه ورزشی-فرهنگی انقلاب اسلامی در فاز 6 که به تازگی و به دنبال تفاهم نامه بین شهرداری و شرکت عمران به مدیریت شهری واگذار شده است، از دیگر پروژه هایی بود که مورد بازدید دکتر اله یاری و معاونین ایشان قرار گرفت.